Afzuigslang Purflex-L 0.4 mm. 200mm / 10 meter

De Afzuigslang Purflex-L 0.4 mm. 200mm / 10 meter is een zeer flexibele PU afzuigslang en wordt veel gebruikt voor het afzuigen van stof en zaagsel. Dit betreft de meest verkochte afzuigslang voor houtbewerkingsmachines en worden geleverd op 10 meter. Bekijk hier de andere lengtes en diameters van de Purflex-L afzuigslang
Ventilatieslang / Afzuigslang PU 200mm
De Afzuigslang Purflex-L 0.4 mm. 200mm / 10 meter is uitermate geschikt voor het afzuigen van stof en zaagsel voor op houtbewerkingsmachines. De lichte PU afzuigslang welke comprimeerbaar is heeft een wanddikte van 0.4mm en een 200mm binnendiameter.
Daarnaast is de Purflex-L 200mm ook wel afzuigslang Reefduct Allround 0,4mm 200mm genoemd, ozon en UV bestendig. Naast de 10 meter lengtes en 200mm behoren ook andere diameters en lengtes tot het assortiment. Bekijk de andere soorten Purflex-L hier!
Specificaties Afzuigslang Purflex-L 0.4 mm. 200mm / 10 meter;
- Binnenwand: Polyurethaan
- Buitenwand: Polyurethaan
- Lengte: 10 meter
- Toepassing: Afzuigen van stof, zaagsel en andere slijtende delen.
- Zeer flexibele afzuigslang
- Geschikt voor stof en zaagsel
- Comprimeerbaar
Binnendiameter | 200mm |
---|---|
Materiaal binnenwand | Polyurethaan |
Materiaal buitenwand | Polyurethaan |
Rollengte | 10 mtr |