
PA slang transparant / 25 meter
PA luchtleiding kopen?
De PA luchtleiding transparant is verkrijgbaar in verschillende diameters en zijn te gebruiken op onze standaard push-in koppelingen
De PA luchtslangen zijn uitermate geschikt als persluchtslang en zijn verkrijgbaar in diverse soorten kleuren.
Vragen over de PA luchtleidingen? Neem dan geheel vrijblijvend contact op met één van onze verkoopmedewerkers.
- knikbestendig
- -60ºC tot + 100ºC
- Goed inzetbaar voor lucht toepassingen
- Circa 30 bar werkdruk
- Rollengtes 25 meter
Temperatuurbereik | -30ºC tot +100ºC |
---|---|
Rollengte | 25 mtr |
Verkoopeenheid | Per rol (25 meter) |
Slangenboer.nl is een toonaangevende webshop op het gebied van diverse soorten slangen en koppelingen. Met de ervaring en kennis van ruim 25 jaar op dit vakgebied is deze webshop zorgvuldig en met kwalitatief hoogwaardige producten samengesteld.
Slangenboer.nl levert, adviseert en ondersteund in alles wat met een slang en/of koppelingen te maken heeft voor onder andere de volgende markten: voedingsmiddelenindustrie, farmaceutische industrie, (petro)chemie, defensie, offshore, weg- en waterbouw, transportindustrie, industriële reiniging, industrie algemeen en wederverkopers/dealers.
De inhoud van deze webshop geeft een globaal overzicht van ons leveringsprogramma. Lang niet alle producten uit ons assortiment kunnen wij hierin tonen. Daarnaast zijn wij tevens gespecialiseerd in maatwerk volgens uw specificaties, tekening en wensen.