Zuig/persslang Vacupress Flex
PVC zuig/persslang met ingesloten gegalvaniseerde stalen spiraal en polyester inlage, uitermate geschikt voor vloeistoffen.Prijs netto per meter.
PVC zuig/persslang voor vloeistoffen, water en mest. Zeer geschikt voor mestverwerking, zowel tussen vacuümpomp en tank, als tussen tank en verdeler van de injecteur. De zuig/persslang is zeer slijtvast, flexibel en zeer makkelijk te hanteren.
Temperatuurbereik | -20ºC tot +60ºC |
---|---|
Materiaal buitenwand | PVC |
Materiaal binnenwand | PVC zwart |
Rollengte | 30 mtr |
Slangenboer.nl is een toonaangevende webshop op het gebied van diverse soorten slangen en koppelingen. Met de ervaring en kennis van ruim 25 jaar op dit vakgebied is deze webshop zorgvuldig en met kwalitatief hoogwaardige producten samengesteld.
Slangenboer.nl levert, adviseert en ondersteund in alles wat met een slang en/of koppelingen te maken heeft voor onder andere de volgende markten: voedingsmiddelenindustrie, farmaceutische industrie, (petro)chemie, defensie, offshore, weg- en waterbouw, transportindustrie, industriële reiniging, industrie algemeen en wederverkopers/dealers.
De inhoud van deze webshop geeft een globaal overzicht van ons leveringsprogramma. Lang niet alle producten uit ons assortiment kunnen wij hierin tonen. Daarnaast zijn wij tevens gespecialiseerd in maatwerk volgens uw specificaties, tekening en wensen.